Firminiai blankai

Vienas svarbiausių įmonių firminės atributikos elementas – firminiai blankai. Spausdiname blankus vienspalve arba spalvota spauda, atliekame pospaudos darbus.

Vienas svarbiausių įmonių firminės atributikos elementas – firminiai blankai. Jie užtikrina, kad įmonės dokumentai ir raštai yra lengvai atpažįstami ir perteikia įmonės stilių. Spausdiname firminius blankus pagal kliento pateiktus maketus arba sukuriame firminį stilių ir pagaminame jo atributiką. Firminiai blankai gali būti monochrominiai arba spalvoti, spausdinami pagal PANTONE arba CMYK spalvų modelį. Spausdinami iš vienos popieriaus lapo pusės.

Priklausomai nuo pageidaujamo popieriaus ir tiražo, firminiai blankai gali būti spausdinami ofseto, skaitmeniniu arba šilkografijos būdu. Standartiškai firminiai blankai yra A4 (210∙297 mm) formato, kadangi tai yra universalus, daug kur naudojamas dydis. Jį palaiko visa įranga ir išvengiama papildomų rūpesčių. Atspausdinti blankai gali būti apdorojami: atliekamas iškilimas, dengiami folija, dalinai lakuojami.